• Baofeng Corp

  Baofeng Corp

  Fujian Nanan Baofeng Electronic Co., Ltd (Baofeng Corp.) - є виробником професійних радіостанцій. Компанія займається розробкою, виробництвом, продажем і обслуговуванням приймально-передавальних пристроїв.

  З моменту свого заснування компанія «Baofeng» зосереджена на дослідженнях в розвитку радіозв'язку і націлена на розробку все більш інноваційного товару. Цьому також сприяє R & D команда - одна з найбільших і досвідчених в галузі радіозв'язку, працюючи при цьому ексклюзивно для компанії «Baofeng».

  Компанія «Baofeng» має на озброєнні найпередовіші інструменти для тестування виробленої продукції, а саме: прилади комплексного тестування, спектрометри, мережеві аналізатори, осцилографи та інше. Завдяки цьому виробник упевнений в якості виробленого товару, що відповідає стандарту ISO 9001: 2008.

  Перед надходженням на виробництво кожна модель «Baofeng» зазнає випробувань на вібростійкість, вологостійкість (імітація дощу), анти-тиск, стійкість до низької і високої температури.

  У березні 2011 року моделі портативних радіостанцій UV-3R і UV-5R отримали сертифікати CE (CE NO.0678) і вже в квітні 2011 року радіостанції серії UV-3R отримали схвалення RoHS (RoHS No .: 1103182). Ці сертифікати заклали міцний фундамент для виходу продукції «Baofeng» на ринок Європи. У травні 2012 року радіостанції серії UV-5R були схвалені вже FCC і RoHS в США, що відкрило шлях для виходячи на американський ринок.

  Продукція компанії «Baofeng» була оцінена споживачем по вищому розряду, доказом цього служать високі продажі, що здійснюються за допомогою торгових площ (реселерів) і офіційних дистриб'юторів на території Китаю, Японії, Європи, Росії та США.

  Приємно усвідомлювати, що компанія «Baofeng» розвивається, а разом з нею і радіозв'язок!

  Компанія МобіМік є офіційним дилером Baofeng в Україні і пропонує своїм покупцям купити рації в Києві Україні відомого бренду за найкращими цінами, з сервісною післяпродажної підтримкою.

  Вижу можете КУПИТИ РАЦІЇ BAOFENG з гарантією 12 місяців з доставкою по Україні в нашій Компанії 

  Сертификат соответствия качество BaofengСертификат соответствия качество BaofengСертификат соответствия качество Baofeng