Бренди

 • Anytone

  Anytone

  Купить рацію Anytone в Україні офіційно.
 • Baofeng Corp.

  Baofeng Corp.

  Торгова марка "Baofeng" з'явилася на ринку України непомітно, - завдяки китайським торговим майданчикам. Зараз "Baofeng" це досить відомий бренд, який розкрутився завдяки "сарафанне радіо". Очевидним є те, що даний товар не отримав би такого визнання будь це неякісні радіостанції!


  За неофіційними даними, близько 40% бійців, які служать в зоні АТО, "озброєні" радіостанціями таких китайських торгових марок як "TYT", "Zastone" і т.п. Але особливою симпатією бійці перейнялися до радіостанцій "Baofeng", а саме таким моделям як UV-B5, UV-B6, UV-82, UV-89, UV-5R. Вони відрізняються надійністю, якісним і потужним приймачем, відмінним шумоподавлювачем, легкістю налаштування (програмування каналів), що не вимагає підключення до ПК. Рації "Baofeng" цього класу без проблем працюють з будь-якими іншими раціями з діапазоном частот 136-174 і 400-470MHz, будь це Motorola, Kenwood або Icom ... Крок в 6,25KHz дозволить працювати навіть з простими канальними радіостанціями, що працюють в LPD , FRS і PMR діапазоні.

  Все радіостанції "Baofeng" мають "на борту" функції властиві серйозним брендовим раціях. По кожному пункту меню кожної моделі проходитися не будемо, але все ж хотілося б відзначити кілька важливих можливостей радіостанцій:

  1). Підтримка тонового кодування CTCSS.
  CTCSS (Continuous Tone-Coded Squelch System, тоновий кодування в системі шумозаглушення з постійному тоном) - це система тонового кодування, яка застосовується для поділу користувачів на групи, що працюють на одному частотному каналі. Ті, хто має один і той же CTCSS-код, можуть чути один одного, тоді як у інших цей сигнал пригнічується.
  Кодування CTCSS працює наступним чином: при розмові надсилається подтоновий сигнал (нижче 300 Гц) заданої частоти (визначається кодом CTCSS), який при прийомі моментально розпізнається CTCSS-системою. Якщо код не співпадає з тим, що виставлений в рації, то користувач нічого не чує.
  Кодування CTCSS застосовується в тих випадках, коли в радіоефірі знаходиться багато людей і частотних каналів на всіх не вистачає.

  2). DCS (Digital-Coded Squelch) - система цифрового кодування, яка використовується для поділу користувачів на групи, що працюють на одному частотному каналі. За принципом роботи вона аналогічна системі CTCSS (див. "Підтримка CTCSS"), проте замість тонового сигналу тут використовується цифровий код, який передається перед голосовим повідомленням.
  Кількість можливих кодів DCS значно перевершує число тонів CTCSS

  3). Підтримка системи DTMF.
  DTMF (Dual-Tone Multi-Frequency) - система двухтоновий кодування, аналогічна тоновому набору номера в телефонах. У цій системі кожній цифрі відповідає два певних тону. Рації з DTMF зазвичай обладнані цифровою клавіатурою, яку можна використовувати для передачі пейджингових повідомлень.
  Кожній рації з підтримкою DTMF можна привласнити DTMF-код - своєрідний "номер телефону" даної рації. Щоб викликати на зв'язок потрібну рацію, досить ввести її DTMF-код.

  4). SFTD Зрушення між частотами прийому і передачі - дуже зручна функція при роботі з репитером.

   

   Це лише небагато, що можна сказати про "пятіватках" від "Baofeng". Можна тільки додати, що всі моделі без винятку відмінно зарекомендували себе. Підтвердженням цьому служать лише позитивні відгуки наших покупців, перш за все постійних, а також наша статистика - за 3 роки роботи з торговою маркою "Baofeng" не було жодного повернення радіостанції!

  Радіостанція "Baofeng" - стане незамінним помічником альпіністові, страйкболістов, під час подорожі в автовеломотоколонне, на різних заходах: зльоти, виставки, концерти.

  Купуйте портативні радіостанції "Baofeng" тільки в магазині МобіМік! Ви залишитеся дуже задоволені якістю товару, нашими цінами і якістю обслуговування!

 • Diamond

  Diamond

  Антени для портативных професійних радіостанцій виробництва компанії Diamond

 • ICOM
 • Kenwood

  Kenwood

  Радіостанції KENWOOD

 • Midland
 • Motorola

  Motorola

  Компанія MOTOROLA - один з світових лідерів з виробництва та продажу телекомунікаційного раді обладнання - рацій та професійних трансиверів.
 • Puxing

  Puxing

  Купити радіостанцію від виробника PUXING

 • Quansheng

  Quansheng

  Купити радіостанцію Quansheng в Україні

 • Quanzhou kelly electronics co. ltd

  Quanzhou kelly electronics co. ltd

  Виробник портативных УКХ радіостанцій під торговою маркою WLN

 • QYT Electronics Co. Ltd

  QYT Electronics Co. Ltd

  QYT Electronics Co. Ltd

 • Reuex Industrial Co.,LTD.
 • Sainsonic

  Sainsonic

  Продукцція компанії Sainsonic - світового бренду та виробника радіостанцій та аксесуарів

 • Storm
 • TDXone (Voyager)
 • TYT

  TYT

  Популярні радиостанции всемирно известного производителя цифровых радиостанции Компании TYT

 • Vertex Standard
 • Voyager

  Voyager

  Продукція китайского виробника радіостанцій Voyager

 • Yosan

  Yosan

  Купити радіостанції Yosan в Україні

  Радіостанції Yosan стали одними з перших переносних засобів радіозв'язку СВ-діапазону з мікропроцесорним управлінням. Сталося це на початку 90-х років. За дуже короткий термін рації Yosan очолили список продажів. Покупці оцінили великі функціональні можливості даної техніки, її надійність, простоту в управлінні, строгий класичний дизайн і при цьому невелику ціну.

  Сьогодні рації yosan продовжують залишатися одними з найнадійніших переносних засобів радіозв'язку. Цією технікою оснащуються служби екстреного реагування, таксі, транспортні підприємства, гірничорятувальні бригади, підприємства добувної промисловості тощо