де купити рацію в києві Україна

ЧОМУ РАЦІЇ НЕ ВАРТО КУПУВАТИ В СУПЕРМАРКЕТАХ

Ви, напевно, помітили, що в супермаркетах професійні рації не продаються. Фахівці та досвідчені «зв'язківці» рекомендують придбати рації тільки в спеціалізованих магазинах. Давайте послухаємо їхні аргументи.

Економія грошей і часу. Ні, ми нічого не переплутали!

У звичайному супермаркеті (не інтернет) рації - це дуже вузькоспеціалізований товар. І продавці-консультанти НЕ проходять підготовку з їх продажу. Тобто, найімовірніше, Ваші питання по раціях там залишаться без відповідей.

На сайті інтернет-супермаркету Ви можете вибрати найдешевший варіант за параметрами із стандартного опису товару. А потім при отриманні та використанні зрозумієте, що потрібно було купити радіостанцію потужнішу / легшу / більш просту / більш складну. В результаті: Ви робите повернення або заміну (а це + оплата пересилання і очікування нового товару) або докуповуєте додаткові аксесуари (+ додаткові витрати і очікування товару).

Погодьтеся, перспектива не приємна. Щоб цього уникнути, купуйте рації в спеціалізованих магазинах! Наприклад, продавці інтернет-магазину «МобіМік» при зверненні клієнтів обов'язково задають кілька уточнюючих питань і визначають, ЩО, КОМУ і НАВІЩО потрібно. Тому що у виборі відповідної моделі рації є безліч і технічних, і експлуатаційних особливостей. Наприклад, Вам необхідні рації для охорони на промисловому об'єкті. Але немає моделей рацій, на яких буде так і написано «для промислових об'єктів»! І, щоб підібрати варіант, необхідно знати архітектуру, розмір, рельєф території, що охороняється. Це - як мінімум. І далі, виходячи з технічних параметрів товару, а також ДОСВІДУ наших консультантів, ми пропонуємо найоптимальніший варіант. Тобто, при виборі рації багато що залежить від знань, досвіду і кваліфікація консультанта. А це можуть надати тільки спеціалізовані магазини.

Повне вирішення питання. Тільки в спеціалізованих магазинах консультанти можуть врахувати всі нюанси, які можуть виникнути в процесі використання рації, і запропонувати їх вирішення. Наприклад, Ви берете рацію в похід, а це значить, що, окрім самої рації, Вам можуть знадобитися деякі аксесуари: додатковий акумулятор, посилена антена, водонепроникний чохол, автомобільна зарядка або емулятор, тангента. І не завжди покупець знає це сам. Як результат - рація стає незручною, малоефективною або навіть марною.

Консультанти «МобіМік» чудово орієнтуються у всіх технічних характеристиках як самих рацій, так і аксесуарів до рацій, і допоможуть скласти оптимальну композицію і для якісного зв'язку, і для комфорту, і для бюджету.

Технічна і консультативна підтримка після продажу. Супермаркети її не роблять! І, якщо в процесі налаштування рації виникне питання (наприклад, як налаштувати на певну частоту), то Ви будете шукати на нього відповідь самостійно. І для порівняння - в «МобіМік» допомагають своїм клієнтам на всіх етапах - і вибору, і покупки, і налаштування. Ми поважаємо своїх клієнтів і розуміємо, що вони можуть не бути знавцями в такому вузькому питанні.

А побалакати? Іноді для вибору або прийняття рішення про покупку необхідно ПОЧУТИ слова, голос і інтонації фахівця. Ми знаємо про це! Тому не шкодуємо часу для того, щоб в повному обсязі і якісно відповісти на Ваші питання і уточнення. Тому консультації в «МобіМік» можуть бути навіть дуже тривалими ?.

Ми вважаємо, що кожен повинен бути фахівцем у своєму запитанні, і намагаємося бути такими в усьому, що стосується радіозв'язку. Так що, якщо Ви вирішили придбати рації, звертайтеся до професіоналів в «МобіМік» - це і зручно, і вигідно!