Список товарів виробника  Yosan

радіостанції Yosan

Радіостанції Yosan стали одними з перших переносних засобів радіозв'язку СВ-діапазону з мікропроцесорним управлінням. Сталося це на початку 90-х років. За дуже короткий термін рації Yosan очолили список продажів. Покупці оцінили великі функціональні можливості даної техніки, її надійність, простоту в управлінні, строгий класичний дизайн і при цьому невелику ціну.

Сьогодні рації yosan продовжують залишатися одними з найнадійніших переносних засобів радіозв'язку. Цією технікою оснащуються служби екстреного реагування, таксі, транспортні підприємства, гірничорятувальні бригади, підприємства добувної промисловості тощо

Більше...
  • 1 588 Грн. 1 588 Грн.

    Автомобільна радіостанція Yosan Commander Компактні розміри, ...

    Автомобільна радіостанція Yosan Commander Компактні розміри, акуратна і малогабаритна тангента, 26-27 МГц, AM і FM, 7 Вт, 5 сіток по 40 канало, нулі і п'ятірки (Європейська сітка, Україна, Росія, Польща ...), ручний і автоматичний шумодав, сканування, швидке переключення 0 і 5, швидкий перехід на чергові 9 і 19 канали, і важливо: відмінна якість збірки (як і у всіх Yosan і доступна ціна).

    1 588 Грн.
    Item Code: 67421 Availability: In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item
Scroll