Recent Articles

Рації для відео продакшену, знімальних груп

Рації для відео продакшену, знімальних груп.

На цій сторінці ми підібрали для Вас ті моделі і комплекти рацій, які ідеально підходять для використання на локаціях і знімальних майданчиках.

Ми з Вами знаємо, що якісний контент можна зробити тільки завдяки злагодженій організації всієї знімальної команди - режисера, освітлювачів, звукорежисерів, операторів, гримерного цеху, костюмерів і монтажерів. Щоб оперативно управляти знімальною групою, застосовуються саме радіостанції. Натисканням всього однієї кнопки легко координувати дії всієї команди або її частини. Рації Baofeng - це ідеальне рішення при оптимальній вартості обладнання.

Навіщо купувати дорогі РАЦІЇ якщо ті ж завдання виконують наші радіостанції на всі 100%.

Крім того, більшість рацій Baofeng мають ексклюзивні функції, які Вам обов'язково знадобляться на знімальному майданчику. Наприклад, Ви можете бути одночасно на зв'язку з двома групами на різних каналах - будете слухати переговори цих груп і зможете швидко відповісти однією кнопкою.

Більшість із запропонованих Вам моделей рацій мають високу потужність передачі, а це значить, що відстані до 10 - 12 км - не перешкода і Вас почують і Ви будете все відмінно чути. А використання потужних акумуляторів рацій дозволить користуватися ними без підзарядки протягом 5-7 днів.

Якщо є питання по використанню і вибору рацій. Ви завжди можете зателефонувати нашим менеджерам по телефону 097-370-02-62 та отримати максимально повну консультацію.

Рації для відео продакшену, знімальних груп

Активні фільтри