Recent Articles

Рації для відпочинку на морі, Турції, Єгипті.

Рації для відпочинку на морі, в Туреччині, Єгипті (найпопулярніші напрямки)


Рації на відпочинок у Туреччині, Єгипті


Коли наближається літо, багато наших клієнтів думають про відпочинок за кордоном і на морі зокрема

Відпочинок на морі і навіть з сім'єю, відповідно, передбачає, що кожен член сім'ї візьме з собою в море не тільки стандартний купальний набір і набір особистих речей, але і розумні гаджети, щоб залишатися на зв'язку один з одним - телефони, смартфони.
Але є кілька нюансів, які, на мою думку, потрібно знати, перш ніж вирушати за кордон на море - в Туреччину, Єгипет, Чорногорію і т.д. Іншими словами, ви плануєте бути в роумінгу вашого оператора мобільного зв‚язику.

Ми покажемо вам стандартні питання покупців нашого магазину MobyMeik, як заощадити на відпустці і не витрачати шалені гроші на стільниковий зв'язок за кордоном.


Запитання: «Наскільки вигідно використовувати портативні Рації на відпочинку за кордоном? Чи не було б краще користуватися мобільним зв'язком?"

Відповідь: "Якщо ви їдете в Єгипет або Туреччину для сім'ї або компанії, наприклад, і вам потрібно поговорити один з одним, немає абсолютно ніякого сенсу витрачати день; і немає абсолютно ніякого способу для роумінгу дзвінків. Ви навіть відразу непоміченими високими витратами - ви рахунки за мобільний прийде по приїзду додому. Вам буде простіше взяти невеликі кишенькові радіоприймач для кожного з туристів і поговорити між собою. Наприклад, хтось пішов в ресторан, а хтось в кімнату. Або, наприклад, скажіть по радіо, щоб зайняв Вам ліжка на пляжі.

А тепер пара чисел. Дзвінок від Київстар (у 2021 році) обійдеться Вам у 2,50 грн за хвилину (оплата хвилиною) та таку ж суму за вхідний дзвінок своєму другові, якому Ви телефонуйте. Для абонентів Vodafone - 3,50 грн за хвилину на тих же умовах. З огляду на, що ви будете говорити короткими фразами, ви все одно будете сплачувати, як ніби в повну хвилину ". 

A по РАЦІЇ - БЕЗКОШТОВНО!

Запитання: «Я чув, що на кордоні до РАЦІЙ ставляться підозріло якщо вона багажі або ручній поклажі. Чи будуть у мене проблеми з транспортуванням радіоприймачів через кордон? Радіостанцію можуть відібрати на кордоні, чи мене оштрафують або посадять до вʼязниці?».

Відповідь: «Це все страшилки часів Радянського Союзу, коли будь-який радіозв'язок для людей був обмежений. Зараз весь світ вільно користується аматорським радіозв'язком і з дотриманням Правил користування радіо немає проблем ні на кордоні, ні за кордоном. Головне не використовувати радіопередавач в прикордонних і митних зонах - там це заборонено. А також фото- і відеотехніка. Через кордон ви будете перевозити рацію у звичайній ручній поклажі так само, як мобільний пристрій».

Запитання: «Ви згадали Правила радіозв'язку. Що це таке?"

P: «У більшості країн європейського континенту аматорські радіостанції мають діапазон частот, які можна вільно повідомляти по радіо. Це так звані діапазони LPD (433 МГц) і PMR (462 МГц). Це аматорські радіо діапазони і дозволи на їх використання не потрібні. Майже всі радіостанції, які продаються в магазині MobiMik, працюють на цих діапазонах.


Запитання: "Як далеко я можу спілкуватися зі своїми друзями по радіо?"

Відповідь : "Це залежить від моделі рації і використовуваної антени. Як правило, портативні радіостанції мають дальність від 500 м до 12 км на відкритих територіях. Якщо будуть бар'єри у вигляді будинків, лісів і т.д., відповідно, буде менше. Чим довше відстань, тим рація дорожче. У нас були клієнти, які їздили в Туреччину в різних готелях і вільно використовували радіо для спілкування до 10 км. Який діапазон звʼязку уконкретній моделі ви можете запитати у найвишуканіших менеджерів по телефону (097)370-02-62


Запитання: "Скільки "достатньо" батареї радіо і чи буду я не просто бігати та бігати для зарядки?"

Відповідь: «Заряд радіо витрачається в основному під час передачі. На прийомі, як правило, рація може бути до тижня без підзарядки. А при активному використанні радіоприймач тримає заряд близько 2-3 днів".

Запитання: "Чи можу я використовувати рації для дітей і які моделі ви б рекомендували?";

Відповідь: «Діти – наші основні клієнти влітку, в період відпусток і на морі. В ідеалі, якщо дитина бігає з рацією і її не потрібно гукати та шукати по всьому готелю. Просто натисніть кнопку на рації і дитина обов'язково вас почує.
Для дітей є спеціальна модель Baofeng BF-T3, яка продається в декількох колірних варіантах корпусу, має дальність до 2 км на відкритій території і має вбудований сигнал виклику у вигляді звуків тварин. Також рації мають різнокольорне освітлення. Ми впевнені, що діти будуть в захваті. Посилання на добірку радіоприймачів для дітей - https://mobimik.com.ua/uk/81-ditej .

Відгук користувача рації Baofeng BF-888s на відпочинку в отелі у Шарм-Ель-Шейх.

Рації для відпочинку в Туреччині, Єгипті

Активні фільтри